Про компанію

GLOBAL LAW – багатопрофільна українська юридична компанія, що працює в сфері надання юридичних послуг з 2013 року. Ми спеціалізуємося на комплексному юридичному обслуговуванні вітчизняного та іноземного бізнесу, представленого в Україні.

В нашу спеціалізацію, крім іншого, входять послуги в сфері договірного права, іноземних інвестицій, інтелектуальної власності, нерухомості, податкової практики, вирішення спорів і захисту в кримінальному процесі.

Команда професіоналів GLOBAL LAW здатна знайти оптимальне правове рішення найскладніших бізнес завдань з урахуванням особливостей українських реалій. Наші юристи мають позитивний досвід роботи з клієнтами з різних галузей економіки. У тому числі будівництва, рітейлу, рекламного і ресторанного бізнесу.

Ми постійно поліпшуємо свої навички і знання. Співробітники нашої компанії є членами профільних професійних організацій, постійними учасниками і організаторами конференцій, тренінгів та семінарів.

Наша мета — бути юридичним радником № 1 для своїх клієнтів.

Ми пишаємося тим, що вони рекомендують нас як генератора успішних рішень і ефективну юридичну компанію.

Якщо Вам потрібен надійний юридичний партнер для вирішення правових задач Вашого бізнесу, GLOBAL LAW з радістю допоможе Вам у вирішенні будь-якого юридичного питання.

Наша команда • Закінчив юридичний факультет КиМУ, більше 10 років правозахисної діяльності. Спеціалізується на інтелектуальній власності, медіа праві, послугах у сфері нерухомості та корпоративному праві.

  Михайло НОСАЛИК
  Партнер • Закінчив юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка та працює в сфері юриспруденції вже більше 10 років. В його спеціалізацію входить міжнародна торгівля та інвестиції, послуги в сфері супроводження бізнесу та договірного права.

  Олександр ГРИГОРЧУК
  Партнер • Закінчив НУДФСУ, адвокат з 13-річним стажем у сфері юриспруденції. Досвідчений юрист у сфері вирішення спорів, захисту в кримінальному процесі та податковій практиці.

  Михайло ХІМКА
  Партнер

Цифри про нас

15
юристів в команді

29
років
наш средній вік

104
роки
загальний юридичний стаж

4323
професійних
консультацій
було надано нами

261
успішно супроводженних
перевірок
контролюючих органів

316
задоволених нашою
роботою клієнтів

94 %
клієнтів
юридичні особи

67 %
із них
резиденти України

33 %
наших клієнтів
іноземці